Slideshow Slideshow Slideshow Slideshow Slideshow

Velkoformátová fotografie

 Finální, Vámi schválenou koláž, můžeme následně zpracovat libovolným provedením z naší nabídky. V případě, že zvolíte zpracování na fotopapír, máme pro Vás připravenou širokou nabídku kvalitních materiálů od předních výrobců fotografických materiálů. V naší nabídce naleznete produkty společnosti Canon a Ilford. Kompletní nabídku naleznete zde.

 Tištěnou velkoformátovou fotografie je možné dále zpracovat adjustací na desky typu kapa (5 nebo 10 mm) nebo na hliníkové desky, popřípadě jiné materiály dle požadavku. Cenovou nabídku neleznete zde.

laminace, adjustace, ramovani, tisk
1 - laminace, 2 - fotografie, 3 - kapadeska

Fotografii je možné volitelně laminovat. Laminace chrání fotografii před poškozením, usnadňuje manipulaci a údržbu. Pro fotografie doporučujeme saténovou laminaci. Saténová laminace rozptylí světlo tak, aby nedocházelo k odleskům a zároveň nesníží barevný kontrast a hloubku, jako je tomu u matných fólií. Cena laminace: 340,- Kč/m2 s DPH. Více informací k laminaci naleznete zde.

 Fotografii/fotokoláž adjustovanou na desku typu kapa je možné ihned zavěsit a nebo je možné vložit do profilových rámů. Nabízíme rámy společností Nielsen a Lira. Oba výrobci nabízí širokou nabídku hliníkových i dřevěných rámů v různých barevných variantách. Informace k rámování naleznete zde.

laminace, adjustace, ramovani, tisk

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Ukázky šablon

Zivnostni roku  

Zivnostnik roku  

Webroku  
Naše stránky
www.tisk-fotografie.cz
získaly prestižní ocenění:
Web roku 2010 JČ kraje.