Slideshow Slideshow Slideshow Slideshow Slideshow

Jak objednat

 Fotografie můžete zaslat několika způsoby. Při zasílání většiho objemu dat doporučujeme fotografie zabalit pomocí kompresních programů (winrar, winzip).

Vždy od nás obdržíte před zpracováním náhled ke schválení. Následně dle Vašich požadavků provedeme úpravy!!!

  1. FTP - fotografie nahrajte na naše ftp a na náš email (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) zašlete objednávku se specifikací zpracování. Následně od nás obdržite cenovou kalkulaci, po jejím odsouhlseni budou fotografie zpracovány.

    ftp.digitalnistudio.cz
    login: digitalnistudio.cz-obj
    heslo: zasleme na vyzadani

  2. www.uschovna.cz - fotografie zašlete prostřednictvím uschovny a do poznámky uveďte požadavek na zpracování. Následně od nás obdržite cenovou kalkulaci, po jejím odsouhlseni budou fotografie zpracovány (www.uschovna.cz).

  3. Online sběrna - fotografie nahrajte prostřednictvím naší online sběrny (www.fotografieobrazy.cz) a uveďte specifikaci objednávky. Následně od nás obdržite cenovou kalkulaci, po jejím odsouhlseni budou fotografie zpracovány.

  4. email - fotografie, společně se specifikací objednávky, můžete zaslat emaile, ale v případě zaslání většiho objemu dat je třeba rozdělit do několika zasilek (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Ukázky šablon

Zivnostni roku  

Zivnostnik roku  

Webroku  
Naše stránky
www.tisk-fotografie.cz
získaly prestižní ocenění:
Web roku 2010 JČ kraje.